WELLNESS

Nejen pro ubytované

Odpočiňte si v klidu, soukromí, dopřejte tělu osvěžující relax, posilte zdraví.
V privátním wellness si můžete užít finskou saunu, vířivku, parní saunu, infrasaunu a zchladit se můžete polévacím
vědrem, či sprchou. Pro pauzy mezi procedurami slouží odpočívárna s TV a občerstvením.

CENÍK


Pronájem celého wellness bez ohledu na počet osob
Ceník:
1 hodina
2 hodiny
každá další hodina
Pro ubytované
zdarma
800,-
600,-
Pro veřejnost
1000,-
1700,-
700,-
finská sauna

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna je horkovzdušná suchá lázeň, při které jde o cílené střídání teplotních nárazů horkého vzduchu v kontrastu s ledovou vodní koupelí nebo sprchou. Účinky saunování spočívají v celkovém uvolnění pohybového aparátu. Saunování má příznivý vliv na poruchy krevního tlaku (hypotonie), chronické katary dýchacích cest, artrózy, degenerativní kloubní onemocnění, revmatismus, detoxikaci organismu, vyplavování endorfinů – hormonů štěstí, posilování imunity.

VÍŘIVKA

Voda uklidňuje, takže pobyt ve vířivce lze směle označit za ideální antistresovou kúru. V takové koupeli se poměrně snadno zbavíte únavy a vyčerpání po celodenním shonu, starostí, nepříjemností a stresu. Díky jemné masáži v teplé vodě se vám lépe prokrví všechny části těla, čím dochází ke zlepšení oběhového systému. Masáž uleví od bolesti namoženým svalům, kloubům, ale také zlepšuje tonus pooperačních jizev a zamezuje tvorbě různých nepříjemných stavů.

vířivka
parní sauna

PARNÍ SAUNA

Účinek parní lázně se zvyšuje, zejména když je pára obohacena o silice eukalyptu nebo jiných léčivých látek, čímž je zajištěno optimální prostředí pro efektivní léčbu potíží dýchacích cest a celkovou relaxaci. Parní lázeň pomáhá k uvolnění dýchacích cest, přispívá k regeneraci přetíženého svalstva, zmírňuje celkovou únavu, příznivě ovlivňuje celkové prokrvení těla a jeho detoxikaci, blahodárně působí na klouby a dokáže ulevit při revmatických potížích.

INFRASAUNA

Infrasauna je dřevěná kabina podobná sauně, která díky infrapanelům prohřívá lidský organismus. Infrasauny prohřívají tělo a prokrvují organismus. Saunování posiluje imunitní systém, uvolňuje dýchací cesty, vylepšuje nespavost, akné, ekzém, bolesti v krku a onemocnění uší.Podporuje elasticitu kůže a odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty z kůže.

infrasauna
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie